RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA LOKTAL

Jak działa urządzenie LOKTAL?

Megapulse HF Fraxx marki LOKTAL jest urządzeniem medycznym, które służy między innymi do zabiegów rewitalizujących, odmładzających czy dermatologicznych. Moc pola RF jest regulowana i można ją dostosować do indywidualnych wskazań terapeutycznych. Wyposażone jest w specjalną elektrodę Fraxx, która podczas zabiegu przykładana jest do skóry, a mikroigiełki błyskawicznie wprowadzone są w jej głąb. Dopiero kiedy znajdą się na docelowej głębokości, imitują impuls fali elektromagnetycznej, która silnie – ale bardzo krótko – nagrzewa tkanki wokół wierzchołka ostrza igieł. Później igły są wycofywane. Radiokonferencja mikroigłowa Loktalem jest precyzyjna, a moc urządzenia dostosowana jest przez osobę wykonującą zabieg.
Podsumowując: igły w urządzeniu marki Loktal, przekłuwają skórę, ale nie powodują uszkodzeń termicznych naskórka.

Radiofrekwencja mikroigłowa Loktal – efekty.

Loktal stymuluje fibroplastry do produkcji kolagenu, dzięki temu, że aktywuje białka HSP (ang. Heat Shock Proteins) tzw.”białka szoku cieplnego”. Zaczerwienienie po zabiegu mija po kilku- czasem kilkunastu godzinach po zabiegu. Pojawiają się również mikrostrupki, których nie należy zdrapywać. Po kilku dniach znikają same.
Efekty pogłębiają się przez kolejne tygodnie, bo tyle trwać będzie proces regeneracji skóry.
Pacjenci lubią ten zabieg – jest nieinwazyjny, komfortowy (bo nie boli) i bardzo szybko pojawiają się efekty.

REWITALIZACJA GŁĘBOKICH BRUZD

REDUKCJA BLIZN, ZMIAN SKÓRNYCH I TRĄDZIKU

Czemu skóra po zabiegu radiofrekwencji jest napięta?

Dzieje się tak dlatego, że punktowe przegrzanie tkanek wywołane radiofrekwencją mikroigłową urządzeniem Megapulse HP Fraxx marki LOKTAL, skraca włókna kolagenowe. To dobry znak, bo zapowiada procesy regeneracji skóry właściwej. Skóra też jest zaczerwieniona (to również dobry znak!), bo ciepło zwiększa krążenie. To z kolei zwiększa metabolizm w tkankach, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona.